Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP 9.06.2018 r. w Idzbarku

09. czerwca 2018 r. na boisku w Idzbarku odbyły się gminne zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych . Reprezentacja OSP Samborowo dziewcząt w składzie :Wiktoria Kaczmarczyk, Zuzanna Stefaniak, Amelia Stefaniak, Paulina Ucińska, Julia Burczak, Patrycja Zalewska,Karolina Zalewska, Aleksandra Krajzewicz, Alicja Snela, Michalina Kulesza zdobyły I miejsce.  Trenerem przygotowującym dziewczęta do zawodów jest druh Jarosław Stefaniak.  Ogromne gratulacje zawodniczkom i trenerowi. Gratulacje rodzicom naszych zawodniczek za mobilizację i wspieranie w walce.

Grupa chłopców w składzie: Grabowski Hugo, Grabowski Hajko, Grabowski Filip, Borawski Jakub, Wysocki Dawid, Kaczmarczyk Kamil, Skowroński Franek, Boros Michał, Boros Maciej zdobyli V miejsce. Trenerem przygotowującym  zespół do zawodów jest druh Zdzisław Nowowiejski. Gratulacje zawodnikom i trenerowi.Również ogromne gratulacje rodzicom zawodników za mobilizację i kibicowanie w walce.

Rosną nowe zastępy druhów OSP Samborowo, które przez treningi, zbieranie doświadczeń i uczestnictwo w zawodach , podnoszą wiedzę o ochronie ppoż. podnoszą sprawność fizyczną i pogłębiają swoje umiejętności zawodowe. Są to nowi kandydaci na zahartowanych w bojach , odważnych , męskich i pełnych poświęcenia druhów OSP Samborowo. Jesteśmy z Was dumni. Swoją postawą przynosicie zaszczyt jednostce i dumę swoim rodzicom.

Serdeczne podziękowanie dyrekcji szkoły w Samborowie za wspaniałą współpracę wychowawczą i pogłębianie wiedzy pożarniczej wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Prezes Zarządu mgr inż. Edward Miecznik